Фільтр повітряний Opel Combo, Corsa C, Meriva (пр.о KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F207101 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Форма фільтра | Чотирикутний |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 207 мм |
| Висота | 51 мм |
| Сумісність з маркою | Renault, Volkswagen, Opel, Fiat, Seat, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | 19, Tigra, Bravo, Toledo, Corsa, Ducato, Scudo, Golf, Vectra, Eos, Meriva, Combo, Sierra |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 368397-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴

