Фільтр повітряний Opel Combo, Corsa, Tigra (пр.о KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F221901 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Форма фільтра | Чотирикутний |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Висота | 45 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Corsa, Tigra, Combo |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 368464-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160 ₴

