Фільтр повітряний Opel Insignia 08- (пр.во KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F231201 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Форма фільтра | Чотирикутний |
| Довжина | 291 мм |
| Ширина | 258 мм |
| Висота | 44 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Honda, Saab, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Insignia, City, Malibu, 9-3X, 9-3, 9-5, Epica |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 368505-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 279 ₴

