Фільтр повітряний Opel Vektra C. (пр.о KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F231101 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Форма фільтра | Чотирикутний |
| Довжина | 326 мм |
| Ширина | 252 мм |
| Висота | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Opel, Nissan, Audi, Volkswagen, Honda, BMW, Smart, Kia, Fiat, Jaguar, Seat, Mazda, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Signum, 3, Shuma, C3, Sportage, Passat, 323, Z3, K2700, 407, Fortwo, A6, Civic, Viper, Almera, S-Type, Coupe, Croma, Ibiza, Vectra, Roadster S |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 368504-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 286 ₴

