
Фільтр повітряний Renault Clio II 98,Espace IV 02,Laguna II 01 (пр.-во KAMOKA)
165 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 368391-sm
+380 (73) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Renault Clio II 98,Espace IV 02,Laguna II 01 (пр.-во KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F206401 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Форма фільтра | Чотирикутний |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 193 мм |
| Висота | 62 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Renault, Peugeot, Toyota, Audi, Honda, Suzuki, Ssang Yong, BMW, Hyundai, Mercedes-Benz, Kia |
| Сумісність з моделлю | 3, C2, C5, Korando, Sprinter, Espace, Laguna, Carens, 406, A4, Civic, Grand Vitara, Clio, Matrix, Megane, Corolla, Coupe, Musso |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 368391-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 165 ₴
