Фільтр повітряний Renault Clio,Kangoo, Megane (пр.о KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F228901 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Форма фільтра | Чотирикутний |
| Довжина | 286 мм |
| Ширина | 153 мм |
| Висота | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Samurai, Solenza, Scenic, Kangoo, Clio, Pick Up, Megane |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 368491-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 173 ₴

