
Фільтр повітряний Renault Duster 10', Logan 05', Sandero 08', Clio 09, Nissan Almera 03', Kubistar 03' (пр-во
209 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 369310-sm
+380 (73) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Renault Duster 10', Logan 05', Sandero 08', Clio 09, Nissan Almera 03', Kubistar 03' (пр-во KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F229001 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Форма фільтра | Чотирикутний |
| Довжина | 377 мм |
| Ширина | 82 мм |
| Висота | 65 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault, Nissan, Audi, BMW, Ford, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Duster, Sandero, A6, Kangoo, Clio, Logan, Kubistar, Almera, Focus |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 369310-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 209 ₴
