Фільтр повітряний Renault Laguna III 07' (пр-во KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F229401 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Форма фільтра | Чотирикутний |
| Довжина | 247 мм |
| Ширина | 197 мм |
| Висота | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Laguna |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 368493-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 326 ₴

