
Фільтр повітряний Seat Cordoba, Ibiza, Leon, Torledo,Skoda Fabia (пр.о KAMOKA)
149 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 369374-sm
+380 (73) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Seat Cordoba, Ibiza, Leon, Torledo,Skoda Fabia (пр.о KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F203001 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Форма фільтра | Чотирикутний |
| Довжина | 286 мм |
| Ширина | 192 мм |
| Висота | 43 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Renault, Porsche, Daihatsu, Peugeot, Toyota, Nissan, Audi, Volkswagen, Dodge, Ssang Yong, Hyundai, Fiat, Skoda, Ford, Seat, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, Bora, Octavia, Sonata, C3, Stilo, Escort, Caddy, Laguna, Polo, Extol, Fabia, Leon, 911, 406, Lupo, Toledo, TT, Golf, Cordoba, Musso, Scudo, Voyager, Neon, New Beetle, Ibiza |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 369374-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 149 ₴
