
Фільтр повітряний Skoda Fabia 02'-08, VW Polo 02'-07' (пр.о KAMOKA)
191 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 368517-sm
+380 (73) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Skoda Fabia 02'-08, VW Polo 02'-07' (пр.о KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F233501 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Форма фільтра | Чотирикутний |
| Довжина | 361 мм |
| Ширина | 247 мм |
| Висота | 36 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Fabia, Polo |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 368517-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 191 ₴
