
Фільтр повітряний Skoda Octavia 04'-08', VW Golf V 03'-08' (пр.о KAMOKA)
245 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 368502-sm
+380 (73) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Skoda Octavia 04'-08', VW Golf V 03'-08' (пр.о KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F230801 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Форма фільтра | Чотирикутний |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 156 мм |
| Висота | 42 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Jetta, Touran, Octavia, A3, Passat, Golf, Eos |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 368502-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 245 ₴
