
Фільтр повітряний Subaru Forester 08-,Impreza 08-, Legacy 03-,Outback 03-, Tribeca 05- (пр.о KAMOKA)
262 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 369198-sm
+380 (73) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Subaru Forester 08-,Impreza 08-, Legacy 03-,Outback 03-, Tribeca 05- (пр.о KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F227701 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Форма фільтра | Чотирикутний |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 216 мм |
| Висота | 33 мм |
| Сумісність з маркою | Renault, Volkswagen, Nissan, Subaru, BYD, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Forester, Impreza, Bluebird, WRX, Levorg, F3, Multivan, Legacy, Tribeca, Outback, XV, Megane, SL |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 369198-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 262 ₴
