Фільтр повітряний Suzuki Grand Vitara 09- (пр.о KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F232501 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 239 мм |
| Ширина | 216 мм |
| Висота | 52 мм |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Grand Vitara |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 368509-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 195 ₴

