
Фільтр повітряний Toyota Avensis (T25) 03-, Corolla (E11/E12) 00- (пр.о KAMOKA)
161 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 368370-sm
+380 (73) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Toyota Avensis (T25) 03-, Corolla (E11/E12) 00- (пр.о KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F203801 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Форма фільтра | Чотирикутний |
| Довжина | 289 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 51 мм |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Peugeot, Toyota, Opel, BMW, Subaru, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | BRZ, 156, Boxer, Corolla, Exige, Camry, Avensis, Omega, C-Class, Carisma, GT 86, Matrix, Yaris, Hilux, Elise |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 368370-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 161 ₴
