Фільтр Повітряний Toyota Carina, Corolla (пр.о KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F230301 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Форма фільтра | Чотирикутний |
| Довжина | 308 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Висота | 42 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Alfa Romeo, Pontiac, Peugeot, Toyota, Subaru, BMW, Hyundai, Fiat, Mercedes-Benz, Mazda |
| Сумісність з моделлю | Impreza, 3, Ducato, 306, Picnic, ES, Camry, Lantra, Punto, Celica, Previa, Trans Sport, MX-3, RAV4, 145, 4Runner, Corolla, Coupe, Avensis, MR2, MX-6 |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 368498-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 174 ₴

