Фільтр повітряний Toyota Yaris 99- (пр.о KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F230001 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Форма фільтра | Чотирикутний |
| Довжина | 248 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 53 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota, BMW, Daihatsu, Subaru |
| Сумісність з моделлю | Verso, Carisma, Trezia, Yaris, Yaris Verso, Charade |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 368496-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 147 ₴

