Фільтр повітряний Volvo S60,V70,XC90 (пр-во KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F232201 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 226 мм |
| Ширина | 212 мм |
| Висота | 73 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | XC90, S60, V70, XC70 |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 368507-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 297 ₴

