Фільтр повітряний Volvo S60, XXC70, S80 (пр-во KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F232301 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 347 мм |
| Ширина | 228 мм |
| Висота | 47 мм |
| Сумісність з маркою | Great Wall, Pontiac, Volvo, BMW, Subaru, Fiat, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Forester, Voleex C10, S60, V70, XC60, XC70, 3, XC90, Trans Sport, A-Class, S80, Ducato, Legacy, Taurus, Scudo |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 368508-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 355 ₴

