Фільтр повітряний Volvo S70,V70 (пр.о KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F230501 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Форма фільтра | Чотирикутний |
| Довжина | 348 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Висота | 49 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Lexus, Volvo, Opel, Lancia, Hyundai, Saab |
| Сумісність з моделлю | Xantia, Astra, V70, S70, XC70, i10, Jumpy, 850, C-Crosser, C3, C70 |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 368500-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 192 ₴

