Фільтр повітряний Volvo XC90. (пр.во KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F232001 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Форма фільтра | Чотирикутний |
| Довжина | 328 мм |
| Ширина | 216 мм |
| Висота | 57 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | XC90, XC70 |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 368506-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 374 ₴

