
Фільтр повітряний (елемент) Citroen Berlingo, Peugeot Partner (пр-во KAMOKA)
209 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 361768-sm
+380 (73) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний (елемент) Citroen Berlingo, Peugeot Partner (пр-во KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F210201 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Форма фільтра | Чотирикутний |
| Довжина | 206 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Висота | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 206, Xsara, Berlingo, Xsara Picasso, Partner |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 361768-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 209 ₴
