
Фільтр повітряний (елемент) Citroen Berlingo, Peugeot Partner (пр-во KAMOKA)
185 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 361788-sm
+380 (73) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний (елемент) Citroen Berlingo, Peugeot Partner (пр-во KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F228601 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Форма фільтра | Чотирикутний |
| Довжина | 332 мм |
| Ширина | 102 мм |
| Висота | 56 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Pontiac, Peugeot, Volkswagen, Audi, Subaru, Smart, Ford |
| Сумісність з моделлю | C2 Enterprise, Cabrio, 1007, Grand Prix, A4, Legacy, 207, Transit, Taunus, Berlingo, C2, C3, Partner, Passat, C-Elysee, Focus |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 361788-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 185 ₴
