Фільтр повітряний (елемент) Mercedes Sprinter,VW Crafter (пр.о KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F208401 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Форма фільтра | Чотирикутний |
| Довжина | 352 мм |
| Ширина | 265 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Renault, Volkswagen, Audi, Hyundai, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | L200, IS, Laguna, Eclat, A5, Crafter, Vito, Elantra, Sprinter |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 361764-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 313 ₴

