
Фільтр повітряний (елемент) Mercedes Sprinter,VW Lt (пр.о KAMOKA)
284 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 361746-sm
+380 (73) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний (елемент) Mercedes Sprinter,VW Lt (пр.о KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F201301 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Форма фільтра | Чотирикутний |
| Довжина | 315 мм |
| Ширина | 277 мм |
| Висота | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Renault, Peugeot, Toyota, Nissan, Opel, Volkswagen, Ferrari, Ford, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Insignia, L200, Vectra, Phaeton, Mondeo, 407, 550 Barchetta, Corsa, V-Class, Primera, Vito, Sprinter, Megane, C-Zero |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 361746-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 284 ₴
