Фільтр повітряний (елемент) MERCEDES V-Class, Vito (пр-во KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F209901 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Форма фільтра | Чотирикутний |
| Довжина | 329 мм |
| Ширина | 265 мм |
| Висота | 69 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Porter, Vito, V-Class |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 361767-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 368 ₴

