Фільтр повітряний (елемент) Renault Kangoo (пр-во KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F229101 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Форма фільтра | Чотирикутний |
| Довжина | 359 мм |
| Ширина | 82 мм |
| Висота | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Dacia, Renault, Opel, Nissan, Audi, BMW |
| Сумісність з моделлю | Logan/Stepway, Insignia, Laguna, Sandero, Primera, A6, 7-Series, Kangoo, Clio, C5, Logan, Kubistar |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 361789-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 229 ₴

