Фільтр повітряний (елемент) VW Caddy (пр.о KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F203601 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Форма фільтра | Чотирикутний |
| Довжина | 276 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Висота | 57 мм |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Peugeot, Toyota, Opel, Audi, Volkswagen, Fiat, Skoda, Ferrari, Seat, Saab, Kia |
| Сумісність з моделлю | MGR V8, 306, Liteace, Sportage, Passat, X 1/9, Caddy, Polo, Fabia, 75, Felicia, 9-3, Celica, 512 BB, Toledo, A6, Ritmo, Alfetta, Ascona, MGB, Astra, Cordoba, Corsa, B5, Ibiza |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 361757-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 177 ₴

