
Фільтр повітряний (елемент) VW Caddy,Polo (комплект.2 шт.) (пр-во KAMOKA)
235 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 361762-sm
+380 (73) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний (елемент) VW Caddy,Polo (комплект.2 шт.) (пр-во KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F206601 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Форма фільтра | Чотирикутний |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 49 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Seat |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Caddy, Lupo, Polo, Ibiza |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 361762-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 235 ₴
