Фільтр повітряний (елемент) VW Transporter (пр.о KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F201601 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Форма фільтра | Чотирикутний |
| Довжина | 279 мм |
| Ширина | 219 мм |
| Висота | 62 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Rover, Volvo, Volkswagen, Opel, Aston Martin, Peugeot, Hyundai, Mini, Jaguar, Mazda |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Windstar, Expert, Diplomat, Vantage, XJ, Zafira, 440, Transporter, Admiral, Berlingo, Elantra |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 361747-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 228 ₴

