Фільтр повітряний (елемент) VW Transporter (пр.о KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F231601 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 278 мм |
| Ширина | 219 мм |
| Висота | 72 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 361790-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 259 ₴

