Фільтр повітряний Fiat Doblo (пр-во KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F224501 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Форма фільтра | Чотирикутний |
| Довжина | 375 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Висота | 55 мм |
| Сумісність з маркою | Lincoln, Dacia, Renault, Alfa Romeo, Volvo, Volkswagen, Opel, Lancia, Fiat, Skoda, Ford |
| Сумісність з моделлю | Doblo, XC90, Solenza, Ypsilon, Fabia, Punto, Linea, 500 C, Grande Punto, 500, Combo, MiTo, Navigator, New Beetle, Fiorino |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 361784-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 206 ₴

