Фільтр повітряний VW Caddy (пр-во KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F210701 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 276 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Висота | 65 мм |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Toyota, Opel, Audi, Volkswagen, Fiat, Skoda, Ferrari, Seat, Saab, Kia |
| Сумісність з моделлю | MGR V8, 306, Jetta, Liteace, Sportage, X 1/9, Caddy, Polo, Felicia, 9-3, 512 BB, Celica, Toledo, A6, Ritmo, Ascona, MGB, Astra, Cordoba, Corsa, B5, Ibiza |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 361769-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 192 ₴

