
Фільтр паливний Audi A3,A4,A6,Fiat Punto,Seat Leon, Toledo (пр.о KAMOKA)
269 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 369281-sm
+380 (73) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Audi A3,A4,A6,Fiat Punto,Seat Leon, Toledo (пр.о KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F301001 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Види палива | Дизель |
| Висота | 195 мм |
| Зовнішній діаметр | 88 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Opel, Audi, Fiat, Skoda, Seat |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Bora, Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Caddy, Polo, Leon, Punto, Tiguan, Toledo, Touran, A3, A4, A6, A8, TT, Golf, Altea, Scirocco, New Beetle |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 369281-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 269 ₴
