
Фільтр паливний Audi A6, Citroen AX, C15,Xsara, Fiat Cinquecento, Uno (пр.-во KAMOKA)
175 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 369352-sm
+380 (73) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Audi A6, Citroen AX, C15,Xsara, Fiat Cinquecento, Uno (пр.-во KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F300801 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Види палива | Бензин |
| Висота | 140 мм |
| Зовнішній діаметр | 56 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Daihatsu, Volvo, Volkswagen, Toyota, Ferrari, Fiat, Skoda, Seat, Geely, Saab, Rover, Renault, Porsche, Peugeot, Opel, Nissan, Lancia, Infiniti, Isuzu, Mercedes-Benz, Mazda, Alfa Romeo, Audi, BMW, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, Brava, Bravo, Ducato, BX, YRV, Espero, Caddy, Zeta, ZX, Calibra, Felicia, Commodore, Frontera, Monterey, 208/308, Thesis, Fiorino, Vectra, Ibiza, Visa, 106, Kadett, L400, 164, Xedos, 145, 146, Manta, Maxima, Megane, Dedra, Premio, M30, B6, B9, Neon, 3, 306, Omega, Patrol, 1502-2002, CAMPO , Polo, Polonez, Punto, 400, Pick Up, Prisma, Regata, 1500-2000, Ritmo, S-Class, Xantia, CX, XM, Argenta, Trevi, I30, 6, 626, 2.5-3.2, 7-Series, 2500-3.3, Sunny, 80, 9-3, Tempra, 911, Tipo, Diplomat, Toledo, A6, Trooper, CK, Uno, Ascona, V40, Astra, Cordoba, Corolla, Corrado, Corsa, Coupe, Gamma, 132, Beta, Delta |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 369352-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 175 ₴
