Фільтр паливний BMW 3,X1,X3 (пр.о KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F316601 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Види палива | Дизель |
| Висота | 263 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, X1, X3 |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 368559-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 723 ₴

