Фільтр Паливний BMW X5, Mini One (пр.о KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F316501 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Види палива | Дизель |
| Висота | 274 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Сумісність з маркою | Mini, BMW |
| Сумісність з моделлю | X5 |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 368558-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 659 ₴

