Фільтр паливний Chevrolet Aveo 06' (пр-во KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F314601 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Види палива | Бензин |
| Висота | 144 мм |
| Зовнішній діаметр | 59 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Spark, Matiz |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 368554-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 176 ₴

