
Фільтр паливний Citroen Berlingo, C2, C3, C4, C5, C6, C8 (пр.о KAMOKA)
179 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 369247-sm
+380 (73) 023-37-77
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Citroen Berlingo, C2, C3, C4, C5, C6, C8 (пр.о KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F300501 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Види палива | Бензин |
| Висота | 138 мм |
| Зовнішній діаметр | 56 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Dacia, Renault, Peugeot, Opel, Nissan, Lancia, Hyundai, Smart, Infiniti, Fiat, Chery |
| Сумісність з моделлю | Crossblade, DS3, DS5, Duster, Xsara, C2, C3, C4, C5, Espace, Zeta, Expert, ZX, Forfour, Fortwo, FX, City-Coupe, C6, Kubistar, Fluence, 106, 110, Jumpy, Kangoo, Laguna, Logan, 206, 207, 208, Megane, Navara, Supernova, Spartana, C4 Cactus, 306, 307, 308, RCZ, Partner, Pathfinder, Primastar, 405, 406, 407, EX, Rapid, Roadster, C-Elysee, 508, Xantia, QX70, XM, 1007, Sandero, Scenic, Scudo, Xsara Picasso, 605, 607, Solenza, Twingo, Tiggo, Trafic, Accent, Clio, Ulysse, Cabrio, Vivaro, Berlingo |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 369247-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 179 ₴
