Фільтр паливний Ford Fiesta, Focus (пр.о KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F305401 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Види палива | Дизель |
| Висота | 125 мм |
| Зовнішній діаметр | 105 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | S40, V70, V50, S80, 3, C-Max, Fiesta, C30, Focus |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 372972-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 597 ₴

