Фільтр паливний Ford Focus (пр.о KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F314001 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Види палива | Бензин |
| Висота | 182 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Ford, Suzuki, Jaguar, Mazda |
| Сумісність з моделлю | S-Type, S40, V50, Windstar, 3, XF, Tourneo Connect, xf sportbrake, Transit Connect, C30, C70, Ignis, Focus |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 369239-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 251 ₴

