Фільтр паливний Ford Galaxy, Seat Alhambra, VW Sharan (пр.о KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F301701 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Види палива | Дизель |
| Висота | 171 мм |
| Зовнішній діаметр | 88 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Ford |
| Сумісність з моделлю | Alhambra |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 368533-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 364 ₴

