Фільтр Паливний Ford Mondeo (пр.о KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F319101 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Види палива | Дизель |
| Висота | 150 мм |
| Зовнішній діаметр | 156 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Land Rover, Peugeot, Fiat, Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, Freelander, Mondeo, 4007, C-Crosser, Outlander, Range Rover Evoque, C6, C5, 407, Ulysse, 607 |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 369318-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 034 ₴

