Фільтр паливний Hyundai Accent, Getz (пр.о KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F316901 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Накручувальний |
| Види палива | Дизель |
| Висота | 142 мм |
| Зовнішній діаметр | 83 мм |
| Діаметр ущільнювального кільця | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | H 1, Magentis, Santa Fe, Sonata, Carens, Sorento, Accent, Getz, Rio, H-1 / Starex, Matrix, Cerato |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 369246-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 268 ₴

