Фільтр паливний Mercedes klas C,E,S (пр.о KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F315901 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Види палива | Бензин |
| Висота | 162 мм |
| Зовнішній діаметр | 75 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 6 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Maybach, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | S-Class, CLC-Class, Crossfire, G-Class, C-Class |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 368557-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 176 ₴

