Фільтр паливний Mercedes Sprinter (пр.о KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F300601 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Накручувальний |
| Види палива | Дизель |
| Висота | 97 мм |
| Зовнішній діаметр | 85 мм |
| Діаметр ущільнювального кільця | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Renault, Alfa Romeo, Porsche, Volvo, Volkswagen, Jaguar, Toyota, Lancia, Suzuki, BMW, Ssang Yong, Hyundai, Ford, Mercedes-Benz, Jeep |
| Сумісність з моделлю | BX, C-Class, Space Star, 2.5-3.2, XJSC, 124, Korando, Sprinter, Grand Cherokee, Polo, T1, V-Class, Taunus, 911, Focus, 19, Musso Sports, G-Class, Galant, Transit, Rexton, Spider, S-Class, CX, S80, Musso, T1/TN, Vito, /8 (W114/W115), Baleno, Vario |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 361800-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 173 ₴

