Фільтр Паливний Mersedes C250 CDI 2008 C,E, M. (пр.о KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F311701 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Види палива | Дизель |
| Висота | 138 мм |
| Зовнішній діаметр | 92 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | G-Class, C-Class, R-Class |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 368551-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 782 ₴

