Фільтр паливний Nissan Almera, Juke, Micra,Note, Tiida, Renault Clio (пр.о KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F306401 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Види палива | Дизель |
| Висота | 186 мм |
| Зовнішній діаметр | 113 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Tiida, Note, Jimny, Juke, Kangoo, Clio, Kubistar, Almera, Micra |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 372971-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 598 ₴

