Фільтр паливний Nissan Murano,Qashqai (пр.о KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F305501 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Види палива | Дизель |
| Висота | 122 мм |
| Зовнішній діаметр | 103 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Qashqai, Murano, X-Trail |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 372974-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴

