Фільтр паливний Renault Clio III (пр.о MOTRIO)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 8671018382 |
| Виробник | Motrio |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Види палива | Дизель |
| Довжина | 136 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Висота | 181 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Clio |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 356909-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 109 ₴

