Фільтр паливний Renault ClioIII 08', Modus 04' (пр.о KAMOKA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F319501 |
| Виробник | KAMOKA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Види палива | Дизель |
| Висота | 188 мм |
| Зовнішній діаметр | 137 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda, Chevrolet, Renault |
| Сумісність з моделлю | Clio, Lacetti |
| Користувацькі характеристики | |
| Код товару | 368566-sm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 882 ₴

